Internet 10 mesiacov zadarmo

Darček pre vás k 10. výročiu Tesco mobile

Ku každej SIM karte Bodka aktivovanej
od 5. 11. 2019 do 31. 1. 2020 vám teraz automaticky
dáme aj balíček Internet1500 za 0 EUR. Stačí si pravidelne
dobíjať kredit a môžete si s ním zadarmo a bez viazanosti
užívať až 1500 MB dát každý mesiac.

Bez viazanosti

Počas 10 mesiacov od aktivácie SIM karty využívate balíček Internet1500
za cenu 0 eur mesačne, ak splníte nasledujúce podmienky:

 • Dobitie kreditu na karte v akejkoľvek sume aspoň 1x mesačne
 • Maximálna výška kreditu na SIM karte v čase dobitia neprekročí 20 eur
 • Balíček Internet1500 musí byť nepretržite aktívny počas celého využívania zľavy

SIM kartu Bodka kúpite vo všetkých
predajniach Tesco alebo na našom e-shope.

Zákaznícka linka 969
(0949 949 969)

Najčastejšie otázky

Čo presne znamená „dobitie kreditu aspoň 1x mesačne“ a „maximálna výška kreditu 20 eur“?

Ak chcete najbližšiu obnovu internetového balíčka 1500 MB získať za 0 eur, je potrebné si počas aktuálneho cyklu balíčka na SIM karte dobiť kredit aspoň 1x v akejkoľvek výške a akýmkoľvek spôsobom. Súčet neminutého štandardného a bonusového kreditu (= celková zostatková výška kreditu) tesne pred dobitím zároveň nesmie byť vyšší ako 20 eur. Ak uskutočníte počas mesiaca takéto dobitie, budete o úspešnom predĺžení zľavy informovaní SMS správou a najbližší mesačný objem dát v balíku Vám nebude spoplatnený.

Ak si počas mesiaca dobijete kredit viackrát, stačí podmienky na predĺženie zľavy splniť pri ktoromkoľvek jednom dobití. Zľava sa vždy predlžuje iba na najbližšiu jednu obnovu (cyklus) dátového balíka.

PRÍKLAD:

 • 17.12.2019 ste si kúpili a aktivovali novú SIM kartu Bodka.
 • Spolu s aktiváciou SIM karty máte od 17.12.2019 automaticky aktívny aj balíček Internet1500 za 0 eur, vďaka čomu môžete od začiatku bezplatne dátovať.
 • 29.12.2019 si dobijete kredit v akejkoľvek hodnote - napríklad aj 30 eur. Keďže dovtedy ste na SIM karte mali iba úvodný kredit 3,90 eur (=menej ako 20 eur ), úspešne ste si zabezpečili najbližší cyklus balíčka Internet1500 opäť za 0 eur. O tomto vás informuje aj SMS správa ihneď po dobití kreditu.
 • V prípade, že ešte počas prvého mesiaca vyčerpáte 1500 MB dát, so službou Automatické navýšenie si môžete objem dát navýšiť štandardným spôsobom podľa cenníka služieb (každé navýšenie o 1 GB dát za 3 eur).
 • 17.1.2020 sa Vám balíček Internet1500 obnoví a Vy získate ďalších 1500 MB dát za cenu 0 eur. Ak Vám v predošlom mesiaci nejaké dáta ostali, vďaka službe Automatické navýšenie sa Vám prenesú a domíňate ich v aktuálnom mesiaci.

Ako viem, či som si zľavu úspešne predĺžil do ďalšieho mesiaca?

O úspešnom predĺžení zľavy Vás informujeme SMS správou bezprostredne po dobití kreditu, ktorým ste si zľavu predĺžili: Vazeny zakaznik, splnili ste podmienky na vyuzivanie balicka Internet1500 bez poplatku. Najblizsiu casovu obnovu balicka budete mat za 0 EUR. Viac info o pravidlach zlavy najdete na www.tescomobile.sk/10rokov Tesco mobile

Platí zľava aj na navyšovanie dát po vyčerpaní objemu 1500 MB mesačne?
Platí zľava aj na iné dátové balíky?

Nie, zľava sa vzťahuje iba na základný objem dát 1500 MB mesačne v balíku Internet1500 (štandardná cena 6 eur). Prípadné navýšenia objemu dát počas mesiaca sa spoplatňujú štandardným spôsobom podľa platného cenníka služieb. Na iné dátové balíky sa zľava neuplatňuje.

Čo sa stane, ak nesplním podmienky na predĺženie zľavy?

Ak si počas mesiaca ani raz nedobijete kredit, alebo v čase všetkých dobití Váš neminutý kreditu prevyšuje sumu 20 eur, zľava na balík Internet1500 sa Vám nepredĺži. V takom prípade bude najbližšia obnova balíka spoplatnená. Môžu nastať 2 situácie:

 • Ak máte na SIM karte dostatočný kredit, balík sa obnoví za cenníkovú cenu 6 eur a môžete ho naďalej využívať. Zároveň máte stále možnosť podmienky zľavy splniť a nasledujúci mesiac opäť čerpať balík bezplatne.
 • Ak nemáte dostatočný kredit na platenú obnovu, balík sa Vám pre nedostatok kreditu deaktivuje. S deaktiváciou balíka však zanikne aj nárok na zľavu. Ani opätovná manuálna aktivácia balíka už nárok na zľavu neobnoví.

Ako zistím, či môj nárok na zľavu na Internet1500 stále trvá? Koľkokrát môžem zľavu využiť?

Za predpokladu, že si každý mesiac dobijete kredit podľa podmienok, zľavu môžete využiť maximálne 10x. Nárok na zľavu definitívne zanikne podľa toho, čo nastane prvé:

 • pri deaktivácii balíka Internet1500 (spôsobí nenávratnú stratu nároku na zľavu)
 • pri 10. využití zľavy
 • alebo po 12 mesiacoch od aktivácie SIM karty

Ak máte Internet1500 od aktivácie SIM karty nepretržite aktívny, môžete zľavu čerpať na maximálne 10 cyklov balíka v období 12 mesiacov od aktivácie karty. Vďaka tomu máte 2 mesiace rezervu, kedy môžete zabudnúť splniť podmienky a využiť balík spoplatnený, no stále Vám ostane čas vyčerpať zľavu spolu až 10x.

Svoj nárok na zľavu si môžete skontrolovať v mobilnej aplikácii Môj Tesco mobile, kde v menu Balíčky na záložke Doplnkové služby nájdete zobrazenú dlaždicu s názvom „Zľava na balíček Internet1500“. Zobrazená dlaždica znamená stále aktívny nárok na zľavu.

Úspešne som si predĺžil(a) zľavu na najbližšiu obnovu balíčka Internet1500, no napriek tomu mi deň pred obnovou balíčka prišlo upozornenie na nedostatočnú výšku kreditu. Mám zľavu platnú?

Áno, nemusíte sa obávať. SMS s upozornením na nízky kredit sa automaticky generuje vždy, ak Váš kredit klesne pod cenníkovú cenu Vášho aktuálneho balíčka. Táto SMS neberie do úvahy získanú zľavu. Ak ste si teda počas uplynulého mesiaca správne dobili kredit a dostali ste potvrdzujúcu SMSku o predĺžení zľavy, Váš balíček Internet1500 bude obnovený bezplatne. Pre korektné využívanie našich služieb však vo všeobecnosti odporúčame, aby Váš kredit v čase obnovy balíčkov bol aspoň 0,01 eur.

Môžem zľavu získať aj na doteraz nepoužitej SIM karte Bodka kúpenej pred 5.11.2019?

Áno, ak máte doma ešte nezaregistrovanú SIM kartu Bodka, ktorú si aktivujete od 5.11.2019 do 31.1.2020, získate automaticky balíček Internet1500 aj s nárokom na zľavu. Nárok na zľavu sa viaže k dátumu aktivácie SIM karty, nie k dátumu jej zakúpenia.

Je možné SIM kartu Bodka s balíkom Internet1500 použiť aj do tabletu alebo dual SIM telefónu?

Áno, kartu je možné využiť aj na dátovanie v tablete alebo v telefóne s dvoma SIM kartami. Pre využívanie zľavy však nezabudnite každý mesiac na SIM karte dobiť kredit, a zároveň neminutý kredit udržiavať pod sumou 20 eur. Upozorňujeme, že na niektorých tabletoch nie je možné doručovať potvrdzovacie SMS o úspešnom predĺžení zľavy. Nie je to však prekážkou jej využívania.

Čo mám robiť, ak nemám záujem využívať balíček Internet1500?

Pri aktivácii SIM karty Bodka od 5.11.2019 do 31.1.2020 je balíček Internet1500 zapnutý automaticky, pričom však za prvý 30-dňový cyklus nič neplatíte. Ak nemáte záujem balíček využívať, môžete ho deaktivovať v mobilnej aplikácii Môj Tesco mobile alebo zaslaním deaktivačnej SMS v tvare INET1500 D na číslo 99222. V prípade, že si balíček nevypnete manuálne, ale počas prvého mesiaca si nedobijete kredit, balík sa na konci mesiaca rovnako deaktivuje.