S nami si môžete vychutnať rýchly 4G LTE internet s viac ako 96% pokrytím populácie.

 

Karta Bodka

Internet na mesiac

Surfujte celý mesiac, vyberte si z ponuky internetových balíčkov.

K balíčku máte aktívnu službu Automatické navýšenie. Ak miniete svoje dáta skôr, automaticky vám ich navýšime len za 3 € a čo nespotrebujete, si prenesiete do ďalšieho mesiaca. Automatické navýšenie balíčka si deaktivujete odoslaním bezplatnej SMS v tvare NAVYSOVAT D na číslo 99222.

*Uvedená ponuka internetu na mesiac je platná od 1.9.2017. Ponuku internetu na mesiac platnú do 31.8.2017 nájdete v Cenníku služieb (Tesco mobile Bodka) platnému od 3.7.2017.

Internet na deň

  • Za internet platíte len v dni, keď ho skutočne využívate. Na deň máte k dispozícii 300 MB len za 50 centov.
  • Internet na deň je ideálny pre tých, ktorí nechcú zbytočne platiť pravidelné poplatky aj za dni, keď nie sú pripojení vôbec, prípadne sú pripojení cez WiFi.
  • Internet na deň je automaticky aktivovaný na každej SIM karte.
  • Pri aktivácii volacieho programu Bodka alebo pri prechode z mesačného internetového balíčka na denný internet je automaticky zapnutá aj služba Automatická obnova Internetu na deň. Po vyčerpaní predplatených 300 MB v rámci jedného dňa sa tak objem dát automaticky obnoví a vy získate ďalších 300 MB za 0,50 € do konca daného dňa. Službu automatickej obnovy si môžete deaktivovať zaslaním bezplatnej SMS v tvare OBNOVA D na číslo 99222.
    ▪ Ak je automatická obnova deaktivovaná, prenos dát sa po minutí predplateného objemu pozastaví. Pre ďalšie využívanie dát si v takom prípade môžete Internet na deň jednorazovo obnoviť zaslaním bezplatnej SMS v tvare INTERNET OBNOVA na číslo 99222.


Zákaznícka linka 969
(0949 949 969)