Užite si na internete viac zábavy

300 MB dát bez aktivácie kedykoľvek potrebujete

 

Karta Bodka

Internet na mesiac

Surfujte celý mesiac, vyberte si z ponuky internetových balíčkov.

K balíčku máte aktívnu službu Automatické navýšenie. Ak miniete svoje dáta skôr, automaticky vám ich navýšime len za 3 € a čo nespotrebujete, si prenesiete do ďalšieho mesiaca. Automatické navýšenie balíčka si deaktivujete odoslaním bezplatnej SMS v tvare NAVYSOVAT D na číslo 99222.

*Uvedená ponuka internetu na mesiac je platná od 1.9.2017. Ponuku internetu na mesiac platnú do 31.8.2017 nájdete v Cenníku služieb (Tesco mobile Bodka) platnému od 3.7.2017.

Internet na deň

  • Za internet platíte len v dni, keď ho skutočne využívate. Na deň máte k dispozícii 300 MB len za 50 centov.
  • Internet na deň je ideálny pre tých, ktorí nechcú zbytočne platiť pravidelné poplatky aj za dni, keď nie sú pripojení vôbec, prípadne sú pripojení cez WiFi.
  • Internet na deň je automaticky aktivovaný na každej SIM karte.
  • Po minutí predplatených dát pred koncom dňa sa prenos dát pozastaví. Pre ďalšie surfovanie stačí poslať bezplatnú SMS na číslo 99222
    v tvare INTERNET OBNOVA – získate tak ďalších 300 MB za 0,50 € do konca daného dňa.
    ▪ Pokračovať v surfovaní so zníženou rýchlosťou po vyčerpaní dátového objemu nie je možné. Pre ďalšie využívanie dát si obnovte Internet na deň.
  • Náš tip: Chcete pohodlne surfovať bez prerušenia? Nastavte si automatickú obnovu internetu zaslaním bezplatnej SMS v tvare: OBNOVA A na číslo 99222. S touto službou sa vám objem automaticky obnoví a s každou obnovou tak získate za 50 centov ďalších 300 MB do polnoci daného dňa.


Zákaznícka linka 969
(0949 949 969)