S dátovou SIM kartou surfujete na internete až s
10 GB dát.

9 €
mesačne
bez viazanosti

* Viac info o službe Dátový bunus nájdete tu

Okrem výhodnej ponuky dát si môžete užívať aj 3x viac kreditu pri každom dobití.

NÁŠ TIP: Dátovú ponuku 10 GB za 9 € môžete využívať aj na každej SIM karte Trio. Stačí si aktivovať balíček Internet5000 za 9 € mesačne zaslaním aktivačnej SMS v tvare INET5000 A na číslo 99222. V balíčku dostanete každý mesiac 5 GB dát automaticky a ďalších 5 GB za dobitie kreditu. Viac info tu.

Za balíček zaplatíte iba 1x mesačne

Vyberte si spôsob platby, ktorý vám najviac vyhovuje:

Úhrada dobitím z platobnej karty

Úhrada dobitím
z platobnej karty

Majte svoje dáta pod kontrolou. Nastavte si v aplikácii Môj Tesco mobile automatickú úhradu balíčka z vašej zapamätanej platobnej karty a my vám vždy 1 deň pred koncom platnosti balíčka skontrolujeme stav kreditu. Ak nebude jeho výška dostatočná, automaticky vám dobijeme 9 € potrebných na obnovu balíčka.

Úhrada z kreditu

Úhrada z kreditu

Použite pre vás najpohodlnejší spôsob dobitia kreditu:

na výber máte viacero možností

V prípade, ak váš balíček nebude možné obnoviť z dôvodu nedostatočného kreditu, balíček sa deaktivuje a vy môžete využívať služby podľa platného cenníka tarify Trio. Naďalej si tak môžete užívať výhodné volania, SMS aj denné dáta vďaka trojnásobku kreditu pri každom dobití.

Automatické navýšenie dát

Automatické navýšenie dát

Súčasťou balíčka je aj služba Automatické navýšenie dát, čo znamená, že ak dáta miniete skôr, automaticky vám ich navýšime o 1 GB len za 3 €. Ak naopak dáta nevyčerpáte, prenesieme vám ich do nasledujúceho mesiaca. Ak nebudete mať dostatočný kredit, vďaka aktívnej Úhrade dobitím z platobnej karty sa vám dobije suma potrebná na navýšenie dát zo zapamätanej platobnej karty. Automatické navýšenie si môžete deaktivovať odoslaním bezplatnej SMS v tvare NAVYSOVAT D na číslo 99222.

Otázky a odpovede

  • SIM kartu 10 GB kúpite v každej predajni Tesco a na webe.

  • Na SIM karte je predaktivovaný balíček Internet5000. K základnému objemu 5 GB získate ďalších 5 GB za dobitie kreditu vďaka službe Dátový bonus.

  • Ak ste si kúpili a aktivovali SIM kartu 10 GB pred 6. 4. 2022, naďalej využívate výhody tarifu Bodka. Rovnako, ak si dodatočne aktivujete SIM kartu 10 GB kúpenú pred 6. 4. 2022, obsahuje tarif Bodka.