S dátovou SIM kartou surfujete na internete až s
10 GB dát.

9 €
mesačne
bez viazanosti

* Viac info o službe Dvojnásobok dát za dobitie kreditu nájdete tu

Okrem výhodnej ponuky dát si môžete užívať aj najvýhodnejšie volania bez podmienok len za 3,9 centa/min. do všetkých sietí a SMS len za 3,9 centa.

NÁŠ TIP: Dátovú ponuku 10 GB za 9 € si môžete užívať aj na každej SIM karte Bodka. Stačí si aktivovať balíček Internet5000 za 9 € mesačne zaslaním aktivačnej SMS v tvare INET5000 A na číslo 99222. V balíčku dostanete každý mesiac 5 GB dát automaticky a ďalších 5 GB za dobitie kreditu. Viac info tu.

Za balíček zaplatíte iba 1x mesačne

Vyberte si spôsob platby, ktorý vám najviac vyhovuje:

Úhrada dobitím z platobnej karty

Úhrada dobitím
z platobnej karty

Majte svoje dáta pod kontrolou. Nastavte si v aplikácii Môj Tesco mobile automatickú úhradu balíčka z vašej zapamätanej platobnej karty a my vám vždy 1 deň pred koncom platnosti balíčka skontrolujeme stav kreditu. Ak nebude jeho výška dostatočná, automaticky vám dobijeme 9 € potrebných na obnovu balíčka.

Úhrada z kreditu

Úhrada z kreditu

Použite pre vás najpohodlnejší spôsob dobitia kreditu:

na výber máte viacero možností

V prípade, ak váš balíček nebude možné obnoviť z dôvodu nedostatočného kreditu, balíček sa deaktivuje a vy môžete využívať služby podľa platného cenníka tarify Bodka. Naďalej si tak môžete užívať najvýhodnejšie volania bez podmienok len za 3,9 centa/min. a mnoho ďalších výhod.

Automatické navýšenie dát

Automatické navýšenie dát

Súčasťou balíčka je aj služba Automatické navýšenie dát, čo znamená, že ak dáta miniete skôr, automaticky vám ich navýšime o 1 GB len za 3 €. Ak naopak dáta nevyčerpáte, prenesieme vám ich do nasledujúceho mesiaca. Ak nebudete mať dostatočný kredit, vďaka aktívnej Úhrade dobitím z platobnej karty sa vám dobije suma potrebná na navýšenie dát zo zapamätanej platobnej karty. Automatické navýšenie si môžete deaktivovať odoslaním bezplatnej SMS v tvare NAVYSOVAT D na číslo 99222.

Otázky a odpovede

  • Novú SIM kartu 10 GB kúpite od 16. 9. 2021 v každej predajni Tesco a na webe.

  • Áno, SIM karta 10 GB obsahuje tarif Bodka a teda je možné na nej aktivovať všetky balíčky a služby Bodky.

  • Na SIM karte je predaktivovaný balíček Internet5000. Základný objem 5 GB si zdvojnásobíte vďaka službe Dvojnásobok dát za dobitie kreditu.