Vitajte vo svete nekonečných volaní a SMS

Neobmedzené
volania

Neobmedzené
SMS

1 GB dát

15 €
mesačne
bez viazanosti

NÁŠ TIP: Balíček Nekonečno je možné kedykoľvek aktivovať na každej SIM karte Bodka zaslaním aktivačnej SMS v tvare NEKONECNO A na číslo 99222.

Za balíček zaplatíte iba 1x mesačne

Vyberte si spôsob platby, ktorý vám najviac vyhovuje:

Úhrada dobitím z platobnej karty

Úhrada dobitím
z platobnej karty

Užívajte si nekonečné volania a SMS úplne bez starostí. Nastavte si v aplikácii Môj Tesco mobile automatickú úhradu balíčka z vašej zapamätanej platobnej karty a my vám vždy 1 deň pred koncom platnosti balíčka skontrolujeme stav kreditu. Ak nebude jeho výška dostatočná, automaticky vám dobijeme 15 € potrebných na obnovu balíčka.

Úhrada z kreditu

Úhrada z kreditu

Použite pre vás najpohodlnejší spôsob dobitia kreditu:

na výber máte viacero možností

V prípade, ak váš balíček Nekonečno nebude možné obnoviť z dôvodu nedostatočného kreditu, balíček sa deaktivuje a vy môžete využívať služby podľa platného cenníka tarify Bodka. Naďalej si tak môžete užívať najvýhodnejšie volania bez podmienok len za 3,9 centa/min. a mnoho ďalších výhod.

Automatické navýšenie dát

Automatické navýšenie dát

Súčasťou balíčka je aj služba Automatické navýšenie dát, čo znamená, že ak dáta miniete skôr, automaticky vám ich navýšime o 1 GB len za 3 €. Ak, naopak, dáta nevyčerpáte, prenesieme vám ich do nasledujúceho mesiaca. Ak nebudete mať dostatočný kredit, vďaka aktívnej Úhrade dobitím z platobnej karty sa vám dobije suma potrebná na navýšenie dát zo zapamätanej platobnej karty. Automatické navýšenie si môžete deaktivovať odoslaním bezplatnej SMS v tvare NAVYSOVAT D na číslo 99222.

Otázky a odpovede

 • Súčasťou balíčka Nekonečno sú neobmedzené volania a SMS do všetkých sietí v SR, v Zóne 1 (Európska únia + Veľká Británia) a v roamingu v Zóne 1. Volania do zahraničia a v roamingu mimo Zóny 1 sú spoplatnené nad rámec balíčka podľa platného cenníka tarify Bodka.

  Po deaktivácii balíčka Nekonečno využívate služby podľa aktuálneho cenníka Bodka, teda voláte za 3,9 centa za minútu.

 • SIM kartu Nekonečno kúpite v každom hypermarkete Tesco, v OD Kamenné nám. v Bratislave, v supermarkete Nitra Prior a na našom webe.

 • Súčasťou balíčka je Automatické navýšenie dát. Ak si ho nevypnete a máte dostatočný kredit, po vyčerpaní 1 GB dát sa automaticky navýši ďalší 1 GB za 3 eurá.

  V prípade, že nemáte aktívne Automatické navýšenie, alebo ste už vyčerpali limit troch navýšení, dátovanie sa zastaví. V tom prípade si môžete balíček navýšiť manuálne zaslaním SMS na 99222 v tvare NAVYSIT pre jednorazové navýšenie a v tvare NAVYSOVAT A pre aktiváciu automatického navýšenia.

 • Úhrada dobitím z platobnej karty zabezpečuje, že na konci platnosti balíčka vám na SIM kartu dobijeme potrebnú výšku kreditu, za ktorý sa balíček obnoví na ďalšie obdobie. Ak chcete len telefonovať, posielať SMS a stačí vám 1 GB dát, ďalší kredit nepotrebujete.

  Ak však chcete využívať služby nad rámec balíčka – napríklad navýšiť si dáta, kúpiť SMS lístok či zaplatiť parkovné, budete na SIM karte potrebovať aj ďalší kredit. Ten si môžete dobiť akýmkoľvek bežným spôsobom.

 • Od 7. 9. 2021 bude služba Úhrada dobitím z platobnej karty zabezpečovať okrem obnovy balíčka aj kredit na automatické navýšenie dát. Ak počas mesiaca vyčerpáte svoje dáta, máte aktívne Automatické navýšenie a výška kreditu nie je dostatočná, Úhrada z karty zabezpečí dobitie sumy 3 EUR potrebnej na navýšenie dát.