Novinky

Získajte prehľad o našich novinkách a akciách.

Tesco mobile ruší roamigové príplatky skôr.

Publikované

Vyše štvrť milióna zákazníkov operátora Tesco mobile môžu ako jedni z prvých na trhu volať, SMS-kovať a surfovať na dovolenke v Európskej únii za ceny ako doma.

Máte otázku? Napíšte nám priamo na webovej stránke.

Publikované

Od dnes máte možnosť svoje otázky a problémy riešiť online prostredníctvom chatu priamo na našej webovej stránke. Stačí kliknúť na ikonku v dolnej časti obrazovky, zadať svoju otázku a začať chatovať.

Nová televízna kampaň od 3.4.2017

Publikované

Aj vám príde niekedy svet zbytočne komplikovaný? Ide to aj jednoducho. S Tesco mobile voláte za 3,9 centa za minútu do všetkých sietí na Slovensku bez podmienok.

Na Google Play™ nakúpite pohodlne už aj bez kreditky

Publikované

Chceli by ste si kúpiť hry, aplikácie, hudbu alebo filmy v obchode Google Play™? Odteraz ich môžete zaplatiť jednoducho a bezpečne cez Tesco mobile faktúru alebo zo svojho kreditu na predplatnej karte.

Tesco mobile používa už štvrť milióna zákazníkov

Publikované

Bratislava 26. január 2017 - Počet aktívnych zákazníkov Tesco mobile vzrástol za posledný rok o pätinu na vyše 250-tisíc! Dynamický rast na vysoko konkurenčnom trhu je výsledkom noviniek v produktovom portfóliu, oceňovanej marketingovej komunikácie i vysokej spokojnosti samotných zákazníkov.

Tesco mobile zákazníci môžu od dnes surfovať aj v 4G sieti

Publikované

Už vyše 200-tisíc Tesco mobile zákazníkov dostane od svojho operátora predčasný vianočný darček – internet v mobile dostupný už aj v rýchlej 4G sieti! Od dnešného dňa tak môžu zákazníci Tesco mobile vo svojich mobiloch surfovať priemerne päťnásobne vyššou rýchlosťou ako doteraz v 3G sieti.

Šikovný smartfón do každého vrecka

Publikované

Tesco mobile má pre všetkých školákov pripravený špeciálny balíček. Nájdete v ňom Smartfón Alcatel Pixi 4 (4) Dual SIM čierny s príslušenstvom, SIM kartu Bodka s najvýhodnejšími volaniami bez podmienok len za 3,9 centa/ min. a úvodným kreditom 3,90 €.

Overte si dostupnosť našich služieb na mape

Publikované

Od dnes si môžete skontrolovať dostupnosť našich služieb vo vašom meste. Vďaka spoľahlivej sieti sú naše služby a najvýhodnejšie volania bez podmienok dostupné pre takmer 100% obyvateľov Slovenska.

Zákaznícka linka 969
(0949 949 969)