Novinky

Získajte prehľad o našich novinkách a akciách.

Tesco mobile zákazníci môžu od dnes surfovať aj v 4G sieti

Publikované

Už vyše 200-tisíc Tesco mobile zákazníkov dostane od svojho operátora predčasný vianočný darček – internet v mobile dostupný už aj v rýchlej 4G sieti! Od dnešného dňa tak môžu zákazníci Tesco mobile vo svojich mobiloch surfovať priemerne päťnásobne vyššou rýchlosťou ako doteraz v 3G sieti.

Šikovný smartfón do každého vrecka

Publikované

Tesco mobile má pre všetkých školákov pripravený špeciálny balíček. Nájdete v ňom Smartfón Alcatel Pixi 4 (4) Dual SIM čierny s príslušenstvom, SIM kartu Bodka s najvýhodnejšími volaniami bez podmienok len za 3,9 centa/ min. a úvodným kreditom 3,90 €.

Overte si dostupnosť našich služieb na mape

Publikované

Od dnes si môžete skontrolovať dostupnosť našich služieb vo vašom meste. Vďaka spoľahlivej sieti sú naše služby a najvýhodnejšie volania bez podmienok dostupné pre takmer 100% obyvateľov Slovenska.

Tesco mobile: volania za 3,9 centa a žiadne podmienky

Publikované

BRATISLAVA 3. máj 2016 – Tesco mobile opäť prináša revolúciu medzi predplatenými kartami. Mobilný operátor spúšťa predaj nového predplateného programu Tesco mobile Bodka, s ktorým zákazník volá a SMS-kuje za bezkonkurenčných 3,9 centa, a to bez akýchkoľvek podmienok. A bodka.

Nové ceny v roamingu a volaní do zahraničia od 30. 4. 2016.

Publikované

Vážení zákazníci, od 30. 4. 2016 môžete volať, smskovať a dátovať v EÚ za ceny ako doma. K týmto cenám budú pripočítané príplatky vo výške nepresahujúcej 0,06 € za minútu hovoru, 0,024 € za SMS a 0,06 € za MMS alebo 1 MB. Okrem toho sa zmenili ceny volaní do zahraničia. Všetky informácie nájdete v cenníku služieb.

Nová televízna kampaň od 11. 11. 2015

Publikované

Aké by to bolo očakávať všade dvojnásobok? Dvojnásobok kreditu pri každom dobití získate jedine v Tesco mobile. Lebo toto je Tesco mobile!

Nový dizajn webovej stránky

Publikované

S prichádzajúcim letom sme osviežili aj našu webovú stránku a pridali nové funkcie. Napríklad si na kalkulačke úspory môžete vypočítať, koľko ušetríte pri prechode do Tesco mobile.

Zákaznícka linka 969
(0949 949 969)