Dobitie kreditu cez internet

Dobite si kredit rýchlo a jednoducho priamo na našej stránke
a nemusíte za dobíjaním nikam chodiť.

Prejsť na dobitie kreditu

 • Kredit si cez internet môžete dobiť s platobnými kartami MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, VISA, VISA Electron, V Pay, ktoré umožňujú e-commerce transakcie a boli vydané na Slovensku alebo v Českej republike. V prípade neúspešnej platby pri dobíjaní cez internet, prosím, kontaktujte banku, ktorá vydala vašu platobnú kartu.

  Platobné karty vydané v iných krajinách ako na Slovensku a v Českej republike nie je možné využiť na dobitie kreditu.

 • Pri poskytovaní služby dobíjania kreditu cez internet prostredníctvom platobných kariet spolupracujeme s Tatra bankou, a.s.. Tatra banka, a.s. plne zabezpečuje celý proces akceptácie platobných kariet. Bezpečnosť je garantovaná použitím technológie 3-D Secure, ktorá je podporovaná kartovými spoločnosťami VISA a MasterCard.

  Poskytovateľ nemá prístup k informáciám o vašej platobnej karte. Neposkytujte v žiadnom prípade kompletné informácie o vašej platobnej karte tretím osobám vrátane zamestnancov spoločnosti Poskytovateľa. V prípade reklamácií uvádzajte zamestnancom Poskytovateľa len telefónne číslo Tesco mobile predplatenej karty, výšku dobíjaného kreditu a čas dobíjania.

  V prípade reklamácií vás môžu zamestnanci Poskytovateľa požiadať o poskytnutie posledných 4 číslic z čísla vašej platobnej karty. Úplné informácie o reklamácii kreditu nájdete vo Všeobecných podmienkach poskytovania verejných elektronických komunikačných služieb.

 • Na ochranu zákazníka sa pri dobíjaní kreditu cez internet uplatňujú limity celkovej sumy dobití:

  • denný limit 30 € za posledných 24 hodín na dobíjané telefónne číslo
  • mesačný limit 330 € za posledných 30 kalendárnych dní na dobíjané telefónne číslo.

  Limity sú nastavené na platobnú metódu. Takže aj po ich prekročení si môžete dobiť kredit na svojom telefónnom čísle. Stačí použiť iný spôsob platby.

Ďalšie spôsoby dobíjania kreditu

 • Využite svoje peňažné poukážky Tesco Clubcard na dobitie kreditu na karte Trio*
  a my vám dáme kredit až v trojnásobnej hodnote poukážok.

  Na dobitie kreditu môžete využiť papierové poukážky, ktoré vám boli doručené poštou v rámci štvrťročného vyúčtovania Clubcard bodov a môžete ich uplatniť pri pokladni v každej predajni Tesco. Dobitie z Clubcard hláste pokladníkovi vopred.

  Kredit si môžete dobiť aj v mobilnej aplikácii Tesco Clubcard pomocou digitálnych poukážok zo štvrťročného vyúčtovania Clubcard bodov. Poukážky, ktoré si vytvoríte v aplikácii Tesco Clubcard sami premenou aktuálnych Clubcard bodov, nie je možné použiť na dobitie kreditu Tesco mobile.

  Ako na to?

  1. Nainštalujte si mobilnú aplikáciu Tesco Clubcard a zbierajte Clubcard body pri každom nákupe v Tesco. Návod na inštaláciu nájdete na tesco.sk/clubcard/mobilna-aplikacia
  2. Prihláste sa do aplikácie. Ak máte k dispozícii peňažné poukážky, nájdete ich pod aktuálnym stavom vašich Clubcard bodov. Ak momentálne v aplikácii poukážky nemáte, počkajte do najbližšieho zúčtovania bodov Clubcard. Viac o vernostnom programe nájdete na www.tesco.sk/clubcard.
  3. Vyberte si poukážku Tesco mobile, ktorú chcete využiť na dobitie kreditu.
  4. Zadajte telefónne číslo Tesco mobile a stlačte tlačidlo „Dobiť kredit“.
  5. Následne dostanete obratom SMS správu o navýšení vášho kreditu!

  Užívajte si 3x viac kreditu pri každom dobití na karte Trio - viac info tu.

  Detailné informácie o službe Dobitie kreditu z Clubcard nájdete v aktuálnom Cenníku.
  *Ak využívate kartu Bodka, naďalej si môžete užívať benefit zdvojnásobenia kreditu, tak ako doteraz. Podmienky využitia služby pre staršiu Kartu s dobíjaním kreditu a odpovede na ďalšie otázky k službe Dobitie kreditu z Clubcard nájdete TU.

  Aktivita v spolupráci s Tesco Stores SR.

 • Postup pri dobití kreditu v predajni Tesco:

  • Pri pokladni požiadajte o dobitie kreditu v hodnote 5, 10 alebo 15 €.
  • Na vyzvanie nášho pracovníka zadajte do zariadenia pri pokladni telefónne číslo, ktoré si želáte dobiť.
  • Po zaplatení nákupu bude kredit na vašej SIM karte dobitý.
 • Praktické dobíjanie kreditu cez bankomaty je dostupné na každom rohu po celom Slovensku. Kredit si môžete cez bankomaty dobiť v hodnote 8, 10, 15 a 20 €. Pri dobíjaní zvoľte možnosť O2.

  Bankomat Vás bude informovať o úspešnosti dobitia a vydá Vám potvrdenku o dobití. Informáciu o navýšení kreditu získate prostredníctvom SMS správy.

  Dobíjanie kreditu podporujú bankomaty týchto bánk:

 • Kredit si môžete dobiť aj na viac ako 2 000 predajných miestach poskytujúcich služby Tipos.

  • Pri pokladni požiadajte o dobitie kreditu Tesco mobile v hodnote od 6 do 20 €.
  • Na vyzvanie pracovníka nadiktujte telefónne číslo, ktoré si želáte dobiť.
  • Skontrolujte telefónne číslo na pomocnom bloku, ktorý vám pracovník vydá.
  • Po zaplatení bude kredit na vašej SIM karte dobitý.
 • Ak využívate paušál tri100, môžete dobiť kredit na akomkoľvek čísle Tesco mobile. Hodnota dobitého kreditu vám bude zaúčtovaná vo faktúre k paušálu. Kredit môžete dobíjať v hodnote 5 až 50 €.

  Jednorazové dobíjanie cez faktúru

  • Zadajte telefónne číslo a výšku kreditu. Dobitý kredit sa pripočíta k vašej najbližšej faktúre.
  • O jednorazové dobitie môžete požiadať vo vybraných predajniach Tesco, zavolaním na Zákaznícku linku 969 alebo odoslaním bezplatnej SMS na 99222 v tvare: DOBIT medzera TELEFÓNNE ČÍSLO, KTORÉ CHCETE DOBIŤ medzera SUMA DOBITIA, napr. DOBIT 0940123456 5

  Pravidelné mesačné dobíjanie cez faktúru

  • Kredit bude dobitý každý mesiac v deň, kedy ste si službu aktivovali.
  • O pravidelné dobíjanie môžete požiadať vo vybraných predajniach Tesco, zavolaním na Zákaznícku linku 969 alebo odoslaním bezplatnej SMS na 99222 v tvare: DOBIT medzera TELEFÓNNE ČÍSLO, KTORÉ CHCETE DOBIŤ medzera SUMA DOBITIA, napr. DOBIT 0940123456 5
  • Na deaktiváciu služby odošlite bezplatnú SMS na číslo 99222 v tvare: KREDIT medzera TELEFÓNNE ČÍSLO, KTORÉ UŽ NECHCETE DOBÍJAŤ medzera D, napr. KREDIT 0940123456 D

  Dobíjanie pri poklese kreditu pod 1,50 €

  • Kredit sa dobije automaticky vždy, keď jeho hodnota klesne pod 1,50 €.
  • O dobíjanie pri poklese kreditu pod 1,50 € môžete požiadať vo vybraných predajniach Tesco, zavolaním na Zákaznícku linku 969 alebo odoslaním bezplatnej SMS na 99222 v tvare: STALY medzera TELEFÓNNE ČÍSLO, KTORÉ CHCETE DOBÍJAŤ medzera SUMA DOBITIA, napr. STALY 0940123456 5
  • Na deaktiváciu služby odošlite bezplatnú SMS na číslo 99222 v tvare: STALY medzera TELEFÓNNE ČÍSLO, KTORÉ UŽ NECHCETE DOBÍJAŤ medzera D, napr. STALY 0940123456 D