Tesco mobile rozdáva trikrát viac kreditu pri každom dobití s novou kartou Trio

Tesco mobile rozdáva trikrát viac kreditu pri každom dobití s novou kartou Trio

Publikované

BRATISLAVA 31. marec 2022 – Trikrát viac kreditu na volania, SMS aj denné dáta získajú zákazníci jedine v Tesco mobile. Značkový operátor predstavuje novú predplatenú SIM kartu Trio s trojnásobným kreditom, ktorý zákazník získa automaticky pri každom dobití bez ďalších podmienok. Nová karta Trio bude v predaji už od 6. apríla 2022 vo všetkých predajniach Tesco a na webe Tesco mobile.

„V Tesco mobile sa dlhodobo snažíme zákazníkom prinášať výhodné ponuky a jedinečné benefity. Tento rok sme sa opäť zamysleli, ako v týchto náročných časoch umožniť zákazníkom volať či dátovať ešte výhodnejšie, a v nadväznosti na náš obľúbený dvojnásobok kreditu sme sa rozhodli dať zákazníkom ešte viac a každé dobité euro rovno strojnásobiť. S novým predplateným programom Trio zákazník získa 3x viac kreditu pri každom dobití a môže tak volať a SMS-kovať len za 3 centy či dátovať len za 30 centov na deň,“ hovorí Barbora Zajacová, marketingová manažérka Tesco mobile na Slovensku.

Nová karta Trio umožní zákazníkovi volať ešte výhodnejšie ako doteraz:

  • Každé dobitie kreditu v akejkoľvek sume a cez akýkoľvek kanál bude strojnásobené vrátane dobitia poukážkou z vernostného programu Tesco Clubcard.
  • Kredit získaný zadarmo navyše, tzv. extra kredit, má platnosť 30 dní a zákazník ho môže využiť hneď po vyčerpaní zaplateného kreditu na hovory a SMS do všetkých sietí na Slovensku a denné dáta.
  • Vďaka trojnásobnému kreditu pri každom dobití si zákazník môže znížiť cenníkové ceny až na tretinu a efektívne tak volať a SMS-kovať len za 3 centy. Dátovať môže s denným balíčkom v objeme 300 MB len za 30 centov, obnoviť si ho môže aj viackrát.

„Nový benefit funguje jednoducho. Zákazník si dobije kredit napríklad v hodnote 5 € a automaticky získa kredit v hodnote 15 €. Keď minie svoj zaplatený kredit, nemusí si v daný mesiac viac dobíjať, automaticky siaha na kredit navyše, ktorý má platnosť až 30 dní a možno ho využiť nielen na volania a SMS, ale aj denné dáta,“ hovorí Barbora Zajacová, marketingová manažérka Tesco mobile na Slovensku.

 

Ponuka dátových balíčkov Tesco mobile:

Na karte Trio zostávajú v ponuke všetky mesačné dátové balíčky vrátane Dátového bonusu, s ktorým zákazník získa pri dobití kreditu rovnaký objem balíčka navyše zadarmo. Napríklad s balíčkom 500 MB za 3 € získa po dobití kreditu až 1 GB, s balíčkom 1,5 GB až 3 GB len za 6 € alebo s balíčkom 5 GB až 10 GB len za 9 €.

Nová karta Trio aj dátová SIM karta

Nová karta Trio s úvodným kreditom 3 € za cenu 3 € bude dostupná od 6. 4. 2022 vo všetkých predajniach Tesco alebo na webe Tesco mobile. Okrem základnej predplatenej karty bude v predaji aj dátová karta 10 GB za cenu 9 €. Dátová karta obsahuje rovnako program Trio a predaktivovaný dátový balíček v hodnote 9 €. Základný objem 5 GB si môže zákazník navýšiť na 10 GB dobitím kreditu, ktorý sa mu zároveň aj strojnásobí.

Existujúci zákazníci si môžu svoje pôvodné programy ponechať alebo využiť možnosť zmeny programu na nový program Trio, a to úplne zadarmo a bez obmedzení zavolaním na zákaznícku linku alebo návštevou hypermarketu Tesco.

Nová SIM karta Trio bude v ponuke predbežne do konca roka 2022. Novinku uvedie jarná kampaň s novými maskotmi Tesco mobile – trojicou surikát, ktoré zaspievajú oslavné trio pri príležitosti príchodu karty s trojnásobným kreditom.


Tesco mobile je partnerským produktom spoločností TESCO STORES SR a O2 Slovakia. Služby Tesco mobile sú dostupné v predajnej sieti Tesco a spoľahlivosť poskytovaných služieb je zabezpečená využívaním siete O2 Slovakia. Tesco mobile funguje na slovenskom trhu od roku 2009 a nadväzuje na úspešné pôsobenie v Spojenom kráľovstve Veľkej Británie a Severného Írska a v Írsku. V súčasnosti pôsobí aj v Českej republike. Tesco mobile sa na Slovensku sústredí na poskytovanie predplatených služieb, ktoré dnes využíva viac ako štvrť milióna zákazníkov. Vďaka výhodnosti, jednoduchosti a užitočnosti služieb, na ktoré kladie Tesco mobile dôraz, je dlhodobo najodporúčanejším operátorom na trhu predplatených kariet. Viac o Tesco mobile nájdete na www.tescomobile.sk.