SIM karta Trio s kreditom 3 € pre občanov Ukrajiny zadarmo

SIM karta Trio s kreditom 3 € pre občanov Ukrajiny zadarmo

Publikované

V súvislosti s aktuálnym vojnovým konfliktom prebiehajúcim na Ukrajine ponúkame občanom Ukrajiny SIM kartu Trio s kreditom 3 € zadarmo. Stačí navštíviť ktorúkoľvek predajňu Tesco a pre získanie SIM karty predložiť ukrajinský cestovný pas.

Zároveň zvýhodňujeme využívanie mobilných služieb pri medzinárodných volaniach a roamingu.

Od 25.2.2022 do 16.5.2022 dočasne zaraďujeme Ukrajinu medzi krajiny európskej zóny. Pre zákazníkov Tesco mobile to znamená, že do sietí ukrajinských operátorov môžu telefonovať a posielať SMS správy za ceny ako do ostatných krajín Európskej únie.

Rovnako sa táto zmena dotkne aj zákazníkov, ktorí sa práve nachádzajú na území Ukrajiny a využívajú roaming. Volať, posielať správy, ako aj využívať dáta môžu za rovnakých podmienok, ako keby sa nachádzali na území krajín EÚ, teda za domáce slovenské ceny pri uplatnení pravidiel EÚ roamingu.

Podrobné informácie a podmienky pre medzinárodné volania do Zóny 1, ako aj zásady primeraného využívania EÚ roamingu, nájdete v aktuálnom cenníku služieb pre Váš volací program.

Zákazníci Tesco mobile  sa môžu obrátiť aj na zákaznícku linku v ukrajinskom a ruskom jazyku na skrátenom čísle 938, resp. pri volaní z iných sietí 0949 949 938.