• Zákazníci Tesco mobile získajú až 10 GB dát len za 9 EUR mesačne

  Publikované

  Tesco mobile od utorka 7. septembra 2021 razantne navyšuje objem svojho najväčšieho dátového balíčka. Za nezmenenú cenu 9 eur mesačne zákazníci odteraz dostanú základ 5 GB dát, ktorý sa po dobití kreditu automaticky zdvojnásobuje až na 10 GB. Atraktívnu novinku Tesco mobile následne predstaví aj vo forme dátovej SIM karty „10 GB“, na ktorej bude balíček predaktivovaný.

 • Tesco mobile uvádza nekonečné volania a SMS za 15 EUR, v balíčku sú aj dáta

  Publikované

  BRATISLAVA 20. apríl 2021 – Značkový operátor Tesco mobile pridáva k ponuke najvýhodnejších volaní bez podmienok s programom Bodka alternatívu pre všetkých, ktorí si chcú dopriať neobmedzené volania a SMS. S novým balíčkom Nekonečno môžu od 20. apríla 2021 noví aj existujúci Tesco mobile zákazníci získať nekonečné volania a SMS do všetkých sietí len za 15 EUR mesačne, v cene balíčka zároveň získavajú aj 1 GB dát na surfovanie po internete. Ide tak aktuálne o najdostupnejšie hlasové nekonečno, ktoré obsahuje aj dáta.

 • Tesco mobile pripravil pre nových zákazníkov dvojnásobný vianočný bonus

  Publikované

  BRATISLAVA 16. november 2020 – Operátor Tesco mobile pokračuje v tohtoročnom odmeňovaní svojich zákazníkov. Na vianočný bonus sa teraz môžu tešiť noví zákazníci vo forme dvojnásobného kreditu k SIM karte Bodka. Bonus 2x viac kreditu k novej SIM karte Bodka môžu zákazníci získať od 16. novembra 2020 do 31. januára 2021 s kupónom z mobilnej aplikácie Tesco Clubcard.

 • Tesco mobile odteraz dáva dvojnásobok dát za dobitie

  Publikované

  BRATISLAVA 21. september 2020 – Odmeňovanie zákazníkov Tesco mobile pokračuje aj na jeseň. Po jarnom zdvojnásobovaní kreditu vďaka Tesco Clubcard prichádza operátor s ďalšou unikátnou výhodou. Pre majiteľov predplatenej karty Bodka predstavuje službu Dvojnásobok dát za dobitie kreditu, vďaka ktorej získa zákazník za dobitie dvojnásobok dát vo svojom mesačnom balíčku.

 • V Tesco mobile odteraz za kredit platiť nemusíte

  Publikované

  BRATISLAVA 20. apríl 2020 – Operátor Tesco mobile opäť odmeňuje svojich zákazníkov a pomáha im šetriť v aktuálnom náročnom období. Oddnes môžu majitelia predplatenej karty Tesco mobile získať až dvojnásobok svojho kreditu na telefonovanie, SMS a surfovanie bez toho, aby operátorovi zaplatili, a to vďaka novej službe Dobitie z Clubcard.

 • Tesco mobile dočasne pridáva 20 % navyše k dobitiam kreditu

  Publikované

  BRATISLAVA 23. marec 2020 – Operátor Tesco mobile v reakcii na aktuálnu situáciu pridáva zákazníkom s predplatenými kartami 20 % bonusového kreditu navyše. Bonus je plošný a získavajú ho automaticky všetci zákazníci pri dobitiach kreditu až do 5. apríla 2020.

 • Tesco mobile rozdáva 10 mesiacov internetu zdarma!

  Publikované

  BRATISLAVA 5. november 2019 – Vianoce už v novembri? Mobilný operátor Tesco mobile oslavuje desať rokov na Slovensku a rozdáva predčasné vianočné darčeky. Všetci zákazníci, ktorí si svoju SIM kartu Bodka aktivujú v období od 5. novembra 2019 do 31. januára 2020, si môžu užívať surfovanie či chatovanie na internete ZADARMO až 10 mesiacov!

 • Tesco mobile prináša 1 GB len za 1 €

  Publikované

  BRATISLAVA 1. júl 2019 – Operátor Tesco mobile pripravil pre svojich zákazníkov letné prekvapenie – úplne nový balíček Internet na deň 1GB. Zákazníci Tesco mobile tak môžu od 2. júla 2019 nielen počas leta surfovať či už na dovolenke v zahraničí, doma alebo v práci len za 1 euro na deň.

 • Tesco mobile znižuje cenu internetových balíkov

  Publikované

  BRATISLAVA 30. júl 2018 – Surfovanie po internete či četovanie s priateľmi v najširšej 4G sieti bude od 8. septembra 2018 pre zákazníkov Tesco mobile opäť výhodnejšie. Značkový operátor totiž znižuje ceny troch mesačných internetových balíčkov až o 25 %!

 • Zákazníci Tesco mobile si môžu telefonovať počas víkendov bezplatne

  Publikované

  BRATISLAVA 27. apríl 2018 – Majitelia predplatenej karty Bodka dostanú v máji od svojho operátora Tesco mobile ďalší benefit – Nabitý víkend. Vďaka novinke budú môcť telefonovať na čísla Tesco mobile počas víkendov úplne bezplatne! Novinka bude pre zákazníkov dostupná od 4. mája 2018.