• Tesco mobile podstatne zlepšuje kvalitu hovorov, zákazníkom zapol službu VoLTE

  Publikované

  BRATISLAVA 1. február 2024 – Značkový operátor Tesco mobile vylepšuje pre zákazníkov kvalitné spojenie mobilných volaní. Zákazníci už môžu volať aj cez široko dostupnú 4G sieť prostredníctvom služby VoLTE s kompatibilným zariadením a povolenou službou v nastaveniach svojho telefónu.

 • Aj zákazníci Tesco mobile budú môcť v budúcom roku surfovať v 5G. Operátor zároveň mení ceny služieb a zvýhodní členov Tesco Clubcard

  Publikované

  BRATISLAVA - 28. decembra 2022 - Mobilný operátor Tesco mobile plánuje výrazne zlepšiť zákaznícku skúsenosť pri využívaní služieb, a to prístupom do 5G siete operátora O2. Zmenu plánuje od 31. januára 2023 pre všetkých zákazníkov s programom Trio. Zároveň operátor s predstihom informoval aj o úprave cien ako reakcii na rast nákladov. Tesco mobile súčasne zavádza novinku – zvýhodnenie ceny pre zákazníkov s Clubcard  o 20 %. Vďaka trojnásobnému kreditu pri každom dobití môžu zákazníci naďalej volať, SMS-kovať a dátovať za najvýhodnejšie efektívne ceny.

 • Tesco mobile rozdáva trikrát viac kreditu pri každom dobití s novou kartou Trio

  Publikované

  BRATISLAVA 31. marec 2022 – Trikrát viac kreditu na volania, SMS aj denné dáta získajú zákazníci jedine v Tesco mobile. Značkový operátor predstavuje novú predplatenú SIM kartu Trio s trojnásobným kreditom, ktorý zákazník získa automaticky pri každom dobití bez ďalších podmienok. Nová karta Trio bude v predaji už od 6. apríla 2022 vo všetkých predajniach Tesco a na webe Tesco mobile.

 • Zákazníci Tesco mobile získajú až 10 GB dát len za 9 EUR mesačne

  Publikované

  Tesco mobile od utorka 7. septembra 2021 razantne navyšuje objem svojho najväčšieho dátového balíčka. Za nezmenenú cenu 9 eur mesačne zákazníci odteraz dostanú základ 5 GB dát, ktorý sa po dobití kreditu automaticky zdvojnásobuje až na 10 GB. Atraktívnu novinku Tesco mobile následne predstaví aj vo forme dátovej SIM karty „10 GB“, na ktorej bude balíček predaktivovaný.

 • Tesco mobile uvádza nekonečné volania a SMS za 15 EUR, v balíčku sú aj dáta

  Publikované

  BRATISLAVA 20. apríl 2021 – Značkový operátor Tesco mobile pridáva k ponuke najvýhodnejších volaní bez podmienok s programom Bodka alternatívu pre všetkých, ktorí si chcú dopriať neobmedzené volania a SMS. S novým balíčkom Nekonečno môžu od 20. apríla 2021 noví aj existujúci Tesco mobile zákazníci získať nekonečné volania a SMS do všetkých sietí len za 15 EUR mesačne, v cene balíčka zároveň získavajú aj 1 GB dát na surfovanie po internete. Ide tak aktuálne o najdostupnejšie hlasové nekonečno, ktoré obsahuje aj dáta.

 • Tesco mobile pripravil pre nových zákazníkov dvojnásobný vianočný bonus

  Publikované

  BRATISLAVA 16. november 2020 – Operátor Tesco mobile pokračuje v tohtoročnom odmeňovaní svojich zákazníkov. Na vianočný bonus sa teraz môžu tešiť noví zákazníci vo forme dvojnásobného kreditu k SIM karte Bodka. Bonus 2x viac kreditu k novej SIM karte Bodka môžu zákazníci získať od 16. novembra 2020 do 31. januára 2021 s kupónom z mobilnej aplikácie Tesco Clubcard.

 • Tesco mobile odteraz dáva dvojnásobok dát za dobitie

  Publikované

  BRATISLAVA 21. september 2020 – Odmeňovanie zákazníkov Tesco mobile pokračuje aj na jeseň. Po jarnom zdvojnásobovaní kreditu vďaka Tesco Clubcard prichádza operátor s ďalšou unikátnou výhodou. Pre majiteľov predplatenej karty Bodka predstavuje službu Dvojnásobok dát za dobitie kreditu, vďaka ktorej získa zákazník za dobitie dvojnásobok dát vo svojom mesačnom balíčku.

 • V Tesco mobile odteraz za kredit platiť nemusíte

  Publikované

  BRATISLAVA 20. apríl 2020 – Operátor Tesco mobile opäť odmeňuje svojich zákazníkov a pomáha im šetriť v aktuálnom náročnom období. Oddnes môžu majitelia predplatenej karty Tesco mobile získať až dvojnásobok svojho kreditu na telefonovanie, SMS a surfovanie bez toho, aby operátorovi zaplatili, a to vďaka novej službe Dobitie z Clubcard.

 • Tesco mobile dočasne pridáva 20 % navyše k dobitiam kreditu

  Publikované

  BRATISLAVA 23. marec 2020 – Operátor Tesco mobile v reakcii na aktuálnu situáciu pridáva zákazníkom s predplatenými kartami 20 % bonusového kreditu navyše. Bonus je plošný a získavajú ho automaticky všetci zákazníci pri dobitiach kreditu až do 5. apríla 2020.

 • Tesco mobile rozdáva 10 mesiacov internetu zdarma!

  Publikované

  BRATISLAVA 5. november 2019 – Vianoce už v novembri? Mobilný operátor Tesco mobile oslavuje desať rokov na Slovensku a rozdáva predčasné vianočné darčeky. Všetci zákazníci, ktorí si svoju SIM kartu Bodka aktivujú v období od 5. novembra 2019 do 31. januára 2020, si môžu užívať surfovanie či chatovanie na internete ZADARMO až 10 mesiacov!