Dovoz potravín pre Tesco mobile zákazníkov je odteraz zadarmo

Dovoz potravín pre Tesco mobile zákazníkov je odteraz zadarmo

Publikované

BRATISLAVA 4. júla 2014 – Pre Tesco mobile zákazníkov sme pripravili prekvapenie, ktorým ich chceme odmeniť za vernosť a využívanie našich služieb. Tak ako im umožňujeme volať si medzi sebou úplne zadarmo a byť tak v kontakte so svojimi najbližšími, odteraz s nami ušetria aj čas, ktorý potom môžu svojim blízkym venovať. Veľké rodinné nákupy teraz vybavíte oveľa rýchlejšie a nemusíte pritom ani vytiahnuť päty z domu. Tesco mobile zákazníci majú odteraz každý mesiac dovoz potravín cez službu Tesco Potraviny domov zadarmo. „Stačí, ak si zákazník Tesco mobile cez službu Tesco Potraviny domov objedná nákup nad 50 €, a dovoz má zadarmo. Ak je zároveň členom nášho vernostného programu Clubcard, dostane k nákupu navyše 200 bodov,“ uviedla Zuzana Lošáková, komunikačná manažérka Tesco Stores SR.

Na získanie benefitu stačí poslať bezplatnú SMS na číslo 99333 s kľúčovým slovom POTRAVINY. Zákazník obratom dostane SMS so špeciálnym kódom. Získaný kód zadá v závere nákupu na www.tesco.sk/potravinydomov do poľa určeného na tzv. e-kupón. Následne má dovoz nákupu nad 50 € zadarmo a navyše 200 bodov na svoj Clubcard účet. Túto ponuku môže využiť každý zákazník Tesco mobile raz za kalendárny mesiac. Bez ohľadu na to, či je zákazníkom s kartou na dobíjanie kreditu alebo paušálom tri100.

Tesco Potraviny domov mesačne využívajú tisícky zákazníkov vo vyše 90 mestách a obciach Slovenska. Výhodou služby je pohodlné nakupovanie z domova. Stačí sa zaregistrovať na webstránke www.tesco.sk/potravinydomov, vytvoriť si nákupný zoznam z vyše 21-tisíc položiek vrátane čerstvých potravín, potrieb na upratovanie či starostlivosť o bábätká a zvoliť čas rozvozu. Vyškolení vodiči privezú potom tovar až priamo k dverám bytu. Zákazníci môžu platiť vopred on-line alebo vodičovi kartou pri dovoze.