Tesco mobile prináša 1 GB len za 1 €

Tesco mobile prináša 1 GB len za 1 €

Publikované

BRATISLAVA 1. júl 2019 – Operátor Tesco mobile pripravil pre svojich zákazníkov letné prekvapenie – úplne nový balíček Internet na deň 1GB. Zákazníci Tesco mobile tak môžu od 2. júla 2019 nielen počas leta surfovať či už na dovolenke v zahraničí, doma alebo v práci len za 1 euro na deň.

„Rozšírená ponuka služby Internet na deň prináša odteraz aj variant 1 GB dát za 1 €. Platnosť dátového objemu je vždy do 23.59 hod. daného dňa. Novinka rozširuje ponuku dátových služieb pre našich zákazníkov, ktorí čoraz viac využívajú internet v mobile. Preto im prinášame ešte výhodnejšiu alternatívu. V prepočte na pomyselný megabajt ide o zlacnenie oproti nižšiemu variantu denných dát, ktorý naďalej ostáva v ponuke,“ hovorí Alexander Vlčko, marketingový manažér Tesco mobile.

Ako gigabajt dát za 1 euro získať? Službu Internet na deň má predaktivovanú každý zákazník a za dáta s ňou platí, až keď ich v daný deň skutočne využije. Pre využívanie nového vyššieho objemu denných dát môže zákazník zaslať SMS s textom 1GB na číslo 99222. Novinka je dostupná na predplatenej karte Bodka, ako aj pre zákazníkov využívajúcich pôvodnú kartu na dobíjanie kreditu. Pri cestách v rámci Európskej únie je z nového objemu možné využiť za deň 370 MB dát.

Novinkou je tiež možnosť využiť denné dáta aj v prípade, keď zákazník vyčerpá mesačný balík predplatených dát pred koncom jeho platnosti a neželá si ho zvýšiť alebo práve nemá dostatok kreditu. Od 2. júla 2019 sa zákazníci v tomto prípade nemusia obmedzovať a môžu ihneď začať využívať denné dáta tým, že si deaktivujú mesačný balík.

Zákazníci Tesco mobile s predplatenou kartou Bodka si môžu okrem Internetu na deň vybrať aj z troch mesačných dátových  balíkov s výhodou bezplatného prenosu neminutých dát do ďalšieho obdobia:

  • Internet500 za 3 EUR mesačne
  • Internet1500 za 6 EUR mesačne
  • Internet3000 za 9 EUR mesačne

Či už sa zákazníci Tesco mobile rozhodnú pre Internet na deň alebo mesačný balík, ten najlepší zážitok z používania internetu im zabezpečí robustná 4G LTE sieť s pokrytím viac ako 96 % obyvateľov Slovenska. Surfovať, samozrejme, môžu aj v 3G či 2G sieti, doma i v zahraničí.

Predplatená SIM karta Bodka je dostupná v predajniach Tesco po celom Slovensku a nonstop aj v e-shope na webovej stránke www.tescomobile.sk. Zákazník si ju môže kedykoľvek pohodlne objednať aj aktivovať cez internet. Doručenie SIM karty je pritom úplne zadarmo.

Práve vďaka jednoduchosti a užitočnosti služieb, na ktorú kladie Tesco mobile dôraz, je dlhodobo najodporúčanejším operátorom na trhu predplatených kariet.1

Prieskum Ipsos CSI, apríl 2019. Viac informácií nájdete tu.