Tesco mobile prináša volania bez starostí

Tesco mobile prináša volania bez starostí

Publikované

BRATISLAVA 6. november 2017 – Značkový mobilný operátor Tesco mobile prináša svojím zákazníkom skoré vianočné prekvapenie. S novým balíčkom Týždňovka si môžu majitelia predplatenej karty Bodka užívať bezstarostné volania a SMS do všetkých sietí na celý týždeň len za 3,90 eura!

„Týždňovka predstavuje najdostupnejšiu ponuku bezstarostných volaní a SMS nielen na trhu predplatených kariet, ale aj voči konkurenčným programom na faktúru. Ak práve máte poruke pár eur, využijete Týždňovku a nestaráte sa, koľko voláte či esemeskujete. Ak ich nemáte, jednoducho voláte za fantastických 3,9 centa za minútu. Vždy tak máte istotu, že voláte za najvýhodnejšiu cenu bez podmienok,“ uviedol Alexander Vlčko, marketingový manažér Tesco mobile.

Balíček Týždňovka je dostupný pre program Bodka a ponúka úplnú flexibilitu:

  • minúty a SMS môžu zákazníci míňať, ako im to vyhovuje, bez starostí, jednoducho len volajú a esemeskujú,
  • zákazník nemusí platiť dvojcifernú sumu na celý mesiac vopred, ako je to zvykom u iných operátorov, platí len sumu na aktuálny týždeň, ak má dostatok kreditu. Ak nemá, automaticky volá len za 3,9 centa za minútu ako doteraz,
  • balíček sa každý týždeň automaticky obnoví – stačí mať iba dostatok kreditu.

Balíček obsahuje 1 000 jednotiek (jednotka je minúta volania alebo SMS) do všetkých sietí na Slovensku na 7 dní. Pokiaľ zákazník využije Týždňovku štyrikrát počas mesiaca, zaplatí za prakticky neobmedzené volania 15,60 eura, čo je podstatne výhodnejšia cena za volania ako aktuálne dostupné ponuky na trhu.

Tesco mobile novou ponukou dostupnou od 7. novembra 2017 pritvrdzuje vianočný súboj ruka v ruke s novým TV spotom.

Predplatená SIM karta Bodka je dostupná v predajniach Tesco po celom Slovensku aj v e-shope na webovej stránke www.tescomobile.sk. Zákazník si ju môže pohodlne objednať z domu i aktivovať cez internet. Doručenie SIM karty je pritom úplne zadarmo.

Práve vďaka jednoduchosti a užitočnosti služieb, na ktorú kladie Tesco mobile dôraz, je dlhodobo najodporúčanejším operátorom na trhu predplatených kariet.1

Prieskum Ipsos CSI, august 2017. Viac informácií nájdete na http://www.ipsos.sk/nps-august2017