Tesco mobile: volania za 3,9 centa a žiadne podmienky

Tesco mobile: volania za 3,9 centa a žiadne podmienky

Publikované

BRATISLAVA 3. máj 2016 – Tesco mobile opäť prináša revolúciu medzi predplatenými kartami. Mobilný operátor spúšťa predaj nového predplateného programu Tesco mobile Bodka, s ktorým zákazník volá a SMS-kuje za bezkonkurenčných 3,9 centa, a to bez akýchkoľvek podmienok. A bodka.

„Verím, že touto novou ponukou oslovíme aj tých, ktorí doteraz váhali, aby sa pridali k vyše 200-tisíc zákazníkom, ktorí si vážia svoje peniaze a vedia oceniť hodnotu, ktorú im za ne dávame. Aby sme im to uľahčili, zjednotili sme cenu volaní aj SMS na baťovských 3,9 centa, navyše bez akýchkoľvek háčikov,“ uviedol Alexander Vlčko, marketingový manažér Tesco mobile.Najúspešnejší značkový operátor ako prvý na trhu ruší typické podmienky a obmedzenia, s ktorými sa majitelia predplatených kariet stretávajú u konkurencie. Zákazníci Tesco mobile sa môžu na bezkonkurenčnú cenu 3,9 centa spoľahnúť, kedykoľvek potrebujú volať či SMS-kovať – cena sa nemení podľa toho, akou vysokou sumou si dobili kredit či aktiváciou doplnkových služieb, ako je to u konkurencie.

,,Cena nie je časovo obmedzená a naši zákazníci si nemusia kupovať žiadne balíky služieb či dobíjať sa pravidelne vysokými sumami, aby ju získali. V Tesco mobile veríme v užitočnosť a výhodnosť – dávame zákazníkovi jednu zrozumiteľnú výhodnú cenu, ktorá platí. A bodka,“ dodal Alexander Vlčko.
Výhodnosť sa nekončí pri volaniach či SMS – nová karta prináša aj vôbec najlepšiu cenu surfovania počas celého dňa. Za deň využívania internetu zaplatí zákazník len 0,39 €. Rýchly Internet môže navyše využívať v robustnej 3G sieti poskytovateľa na celom Slovensku, a to bez potreby aktivácie. Stačí si otvoriť prehliadač a začať surfovať – jednoducho to funguje.
Výhody novej ponuky Tesco mobile:
  • Jedna výhodná cena 3,9 centa za volania aj SMS
  • Žiadne podmienky na získanie ceny
  • Cena platí bez časového obmedzenia
  • Nie je potrebné dokúpiť ďalšie balíčky služieb na získanie tejto ceny
  • Nie je potrebné pravidelné dobíjanie minimálnou sumou na získanie tejto ceny
  • Najvýhodnejšia cena surfovania počas celého dňa – len 39 centov/deň
Zákazníci si novú predplatenú kartu môžu zakúpiť od 4. mája 2016 nielen v širokej predajnej sieti v obchodoch Tesco, ale aj pohodlne z domova cez e-shop na webstránke operátora www.tescomobile.sk. Na stránke si zákazníci môžu kartu následne aj pohodlne aktivovať či dobiť kredit. Zákazníci Tesco mobile môžu tiež konzultovať služby s kvalifikovanými predajcami v 22 Tesco mobile prevádzkach v predajniach Tesco, či osloviť kontaktné centrum, ktoré je k dispozícii 24 hodín sedem dní v týždni.

Novú predplatenú kartu si budú môcť zákazníci kúpiť predbežne do 31. augusta 2016.O Tesco mobile

Tesco mobile je partnerským produktom spoločností TESCO STORES SR a O2 Slovakia. Predaj sa uskutočňuje v predajnej sieti Tesco a spoľahlivosť poskytovaných služieb je zabezpečená využívaním siete O2 Slovakia. Tesco mobile bol uvedený na telekomunikačný trh v decembri 2009, odkedy nadväzuje na úspešné pôsobenie v Spojenom kráľovstve Veľkej Británie a Severného Írska a v Írsku. V súčasnosti pôsobí aj v Maďarsku, Českej republike a Južnej Kórei. Tesco mobile na Slovensku sa primárne orientuje na poskytovanie predplatených služieb. Viac na www.tescomobile.sk