Vyberte si internet,
ktorý vám vyhovuje.

Surfujete skôr sporadicky? Vyskúšajte náš internet na deň.
Surfujete každý deň? Potom pre vás máme internet na mesiac.
S nami si užívajte rýchly 4G LTE internet s viac ako 97% pokrytím populácie.

 

Karta na dobíjanie kreditu

Internet na mesiac

Hlavné výhody

 • Je výhodný, ak používate internet každý deň.
 • Za 5 € mesačne získate balíček s 500 MB.
 • Balíček si môžete bezplatne aktivovať odoslaním bezplatnej SMS na číslo 99222 v tvare INET500 A, zavolaním na zákaznícku linku 969 alebo navštívte predajne Tesco.
 • Ak už o mesačný balík nemáte záujem, deaktivujete si ho zaslaním SMS na číslo 99222 v tvare INET500 D
 • Nestihli ste vyčerpať svoj balíček celý? To je v poriadku, odteraz je súčasťou novej aktivácie balíčka aj služba Automatické navýšenie, s ktorou si nespotrebované dáta prenesiete do nasledujúceho obdobia.

Čo ak vyčerpáte dáta počas mesiaca?

Po minutí balíčka pred koncom jeho platnosti sa prenos dát pozastaví.

Pre ďalšie surfovanie môžete:
 • poslať bezplatnú SMS na číslo 99222 v tvare NAVYSIT – získate tak ďalších 500 MB len za 3 € do konca platnosti balíčka.
 • deaktivovať si balíček zaslaním deaktivačnej SMS, čím začnete ihneď automaticky využívať Internet na deň (250 MB alebo 1 GB podľa posledného nastavenia služby)
 • počkať do konca platnosti balíčka, kedy sa predplatený objem dát opäť obnoví

Náš tip: Nechcete sa obmedzovať? Chceli by ste si prenášať nespotrebované dáta do ďalšieho obdobia? Nastavte si automatické navýšenie balíčka bezplatnou SMS v tvare NAVYSOVAT A na číslo 99222. S touto službou si prenesiete svoje nespotrebované dáta do nasledujúceho obdobia a v prípade, že prečerpáte objem balíčka pred koncom jeho platnosti, bude vám automaticky navýšený o ďalších 500 MB len za 3 €. Automatické navýšenie si deaktivujete zaslaním SMS v tvare NAVYSOVAT D na číslo 99222.

*Uvedená ponuka internetu na mesiac je platná od 1.9.2017. Ponuku internetu na mesiac platnú do 31.8.2017 nájdete v Cenníku služieb (Karta na dobíjanie kreditu a paušál tri100) platnému od 3.7.2017.

Internet na deň

 • Za internet platíte len v dni, keď ho skutočne využívate. Vybrať si môžete objem dát podľa svojich potrieb:
  - Internet na deň 250MB za 0,50 €
  - Internet na deň 1GB za 1 €
 • Internet na deň je automaticky aktivovaný na každej SIM karte. Prednastavený variant je 250 MB za 0,50 €. Preferovaný objem dát si môžete kedykoľvek zmeniť zaslaním SMS v tvare 1GB (alebo v tvare 250MB) na číslo 99222. Zmena objemu je platná vždy od najbližšej obnovy denných dát.
 • Pri aktivácii volacieho programu Karta na dobíjanie kreditu alebo pri prechode z mesačného internetového balíčka na denný internet je automaticky zapnutá aj služba Automatická obnova Internetu na deň. Po vyčerpaní predplateného objemu dát v rámci jedného dňa sa tak objem dát automaticky obnoví a vy získate ďalších 250 MB za 0,50 € alebo 1 GB za 1 € do konca daného dňa v závislosti od toho, ktorý objem denných dát máte zvolený. Službu automatickej obnovy si môžete deaktivovať zaslaním bezplatnej SMS v tvare OBNOVA D na číslo 99222.
  ▪ Ak je automatická obnova deaktivovaná, prenos dát sa po minutí predplateného objemu pozastaví. Pre ďalšie využívanie dát si v takom prípade môžete Internet na deň jednorazovo obnoviť zaslaním bezplatnej SMS v tvare INTERNET OBNOVA na číslo 99222.
 • Náš tip: Chcete pohodlne surfovať bez prerušenia? Nastavte si automatickú obnovu internetu zaslaním bezplatnej SMS v tvare: OBNOVA A na číslo 99222. S touto službou sa vám objem automaticky obnoví a s každou obnovou tak získate 250 MB za 0,50 € alebo 1 GB za 1 € v závislosti od toho, ktorý objem denných máte zvolený. Obnovený objem dát môžete využiť do polnoci daného dňa.

Viac o 4G

Zákaznícka linka 969
(0949 949 969)