Vyberte si internet,
ktorý vám vyhovuje.

Surfujete skôr sporadicky? Vyskúšajte náš internet na deň.
Surfujete každý deň? Potom pre vás máme internet na mesiac.
A teraz surfujte aj v 4G sieti bez príplatku!

 

Karta na dobíjanie kreditu

Internet na mesiac

Hlavné výhody

 • Je výhodný, ak používate internet každý deň.
 • Za 5 € mesačne získate balíček s 500 MB.
 • Balíček si môžete bezplatne aktivovať odoslaním bezplatnej SMS na číslo 99222 v tvare INET500 A, zavolaním na zákaznícku linku 969 alebo navštívte predajne Tesco.
 • Ak už o mesačný balík nemáte záujem, deaktivujete si ho zaslaním SMS na číslo 99222 v tvare INET500 D
 • Nestihli ste vyčerpať svoj balíček celý? To je v poriadku, odteraz je súčasťou novej aktivácie balíčka aj služba Automatické navýšenie, s ktorou si nespotrebované dáta prenesiete do nasledujúceho obdobia.

Čo ak vyčerpáte dáta počas mesiaca?

Po minutí balíčka pred koncom jeho platnosti sa prenos dát pozastaví. Pre ďalšie surfovanie stačí poslať bezplatnú SMS na číslo 99222 v tvare NAVYSIT – získate tak ďalších 500 MB len za 3 € do konca platnosti balíčka.

 • Pokračovať v surfovaní so zníženou rýchlosťou po vyčerpaní dátového objemu nie je možné. Pre ďalšie využívanie dát si navýšte balíček.


Náš tip: Nechcete sa obmedzovať? Chceli by ste si prenášať nespotrebované dáta do ďalšieho obdobia? Nastavte si automatické navýšenie balíčka bezplatnou SMS v tvare NAVYSOVAT A na číslo 99222. S touto službou si prenesiete svoje nespotrebované dáta do nasledujúceho obdobia a v prípade, že prečerpáte objem balíčka pred koncom jeho platnosti, bude vám automaticky navýšený o ďalších 500 MB len za 3 €. Automatické navýšenie si deaktivujete zaslaním SMS v tvare NAVYSOVAT D na číslo 99222.

*Uvedená ponuka internetu na mesiac je platná od 1.9.2017. Ponuku internetu na mesiac platnú do 31.8.2017 nájdete v Cenníku služieb (Karta na dobíjanie kreditu a paušál tri100) platnému od 3.7.2017.

Internet na deň

 • Za internet platíte len v dni, keď ho skutočne využívate. Na deň máte k dispozícii 250 MB len za 50 centov.
 • Internet na deň je ideálny pre tých, ktorí nechcú zbytočne platiť pravidelné poplatky aj za dni, keď nie sú pripojení vôbec, prípadne sú pripojení cez WiFi.
 • Internet na deň je automaticky aktivovaný na každej SIM karte.
 • Po minutí predplatených dát pred koncom dňa sa prenos dát pozastaví. Pre ďalšie surfovanie stačí poslať bezplatnú SMS na číslo 99222 v tvare INTERNET OBNOVA – získate tak ďalších 250 MB za 0,50 € do konca daného dňa.
  ▪ Pokračovať v surfovaní so zníženou rýchlosťou po vyčerpaní dátového objemu nie je možné. Pre ďalšie využívanie dát si obnovte Internet na deň.
 • Náš tip: Chcete pohodlne surfovať bez prerušenia? Nastavte si automatickú obnovu internetu zaslaním bezplatnej SMS v tvare: OBNOVA A na číslo 99222. S touto službou sa vám objem automaticky obnoví a s každou obnovou tak získate za 50 centov ďalších 250 MB do polnoci daného dňa.

Viac o 4G

Zákaznícka linka 969
(0949 949 969)