Aké zmeny prináša úprava cenovej ponuky od 19. 09. 2023?

Volania na čísla
Tesco mobile
Volania na ostatné čísla SMS Internet na deň
Karta na
dobíjanie kreditu**
zadarmo* 0,13 € / min. 0,08 € 0,70 € / 500 MB 1,30 € / 1,5 GB

*S registrovanu kartou Clubcard v Tesco mobile získate za dobitie 1000 minút na 30 dní zadarmo a po vyčerpaní voľných minút alebo bez zaregistrovanej Clubcard voláte za 0,03 €/min.
**S Clubcard získate dvojnásobný kredit za dobitie vďaka čomu môžete volať a esemeskovať za polovičné ceny.

Úprava cien sa týka výhradne volaní, SMS a denných dát. Pri denných dátach dochádza aj k navýšeniu objemu denných internetových balíčkov z 250 MB na 500 MB a z 1 GB na 1,5 GB na deň.

Úprava cien sa netýka benefitu 2x viac kreditu pri každom dobití pre zákazníkov s registrovanou kartou Clubcard. Rovnako sa netýka ani benefitu 1000 minút na čísla Tesco mobile po dobití kreditu.

Otázky a odpovede

  • Už od minulého roka zažívame na Slovensku nárast cien tovarov a služieb ako aj enormný nárast cien energií. V Tesco mobile sme tomuto tlaku vďaka našej efektivite vedeli dlho odolávať, žiaľ súčasný trend nás prinútil reagovať na túto neustávajúcu situáciu, podobne ako celý telekomunikačný trh. Na to, aby sme aj naďalej dokázali nielen zachovať úroveň poskytovaných služieb, ale smerom do budúcnosti ich aj rozvíjať, museli sme pristúpiť k úprave cien aj na Karte na dobíjanie kreditu. Zároveň s úpravou cien vám však prinášame aj výrazne väčšie objemy pri balíkoch denných dát, ktoré navyšujeme z 250 MB na 500 MB a z 1 GB na 1,5 GB.

  • Program Karta na dobíjanie kreditu je bez viazanosti. V prípade, že s úpravou cien nesúhlasíte, môžete si vybrať iný tarif Tesco mobile, ktorý bude pre vás vhodnejší alebo máte právo bez sankcií odstúpiť od Zmluvy o poskytovaní služieb do jedného mesiaca. V opačnom prípade sa na vás budú vzťahovať nové podmienky dňom účinnosti tejto zmeny.

    Všetky naše programy a služby ostávajú aj naďalej bez viazanosti.

  • Na programe Tesco mobile Karta na dobíjanie kreditu platia nové ceny od 19.9.2023.

  • Áno, nové ceny za volania, SMS a dáta v SR platia aj v roamingu v zóne 1 (EÚ). Pre denné dáta a dátové balíčky budú platiť nové vyššie EÚ dátové limity podľa pravidiel regulácie. V celej EÚ, v Nórsku, Lichtenštajnsku, na Islande, v Gibraltári a vo Veľkej Británii využívate dáta bez príplatkov až kým dosiahnete EÚ dátový limit. S novými dennými dátami 500 MB môžete čerpať dáta v Zóne 1 bez príplatku do výšky EÚ dátového limitu 648 MB a s dennými dátami 1,5 GB do výšky 1204 MB. V rámci EÚ dátového limitu môžete dáta čerpať bez príplatku aj z navýšených dát, napríklad, ak ste svoj dátový balík alebo denné dáta vyčerpali už doma. Po prekročení EÚ dátového limitu vám budeme k domácej cene účtovať príplatok 0,00216 EUR/MB.