• Tesco mobile upravuje podmienky pre členov Clubcard

  Publikované

  BRATISLAVA 13. február 2015 – Tesco mobile od 31. marca 2015 upravuje podmienky volaní zadarmo pre zákazníkov, ktorí majú svoju SIM kartu na dobíjanie kreditu prepojenú s číslom Tesco vernostnej karty Clubcard. Táto úprava má za cieľ zabrániť zneužívaniu služby a chrániť tak bežného zákazníka, aby mohol využívať naše služby v rovnako vysokej kvalite ako doteraz. Zákazníci si budú môcť naďalej medzi sebou volať zadarmo počas 30 dní od posledného dobitia, v rámci ktorých budú mať k dispozícii až 1 000 minút. Po uplynutí 30 dní alebo po vyčerpaní 1 000 minút si volajú len za 1 cent za minútu.

 • Tesco mobile ponúkne počas Vianoc SIM kartu za polovicu

  Publikované

  BRATISLAVA 11. november 2014 – Tesco mobile ponúka zákazníkom vianočný darček: najlepšiu predplatenú SIM kartu si môžu počas Vianoc vyskúšať za polovicu. Zákazníci Tesco mobile tak budú vďaka dvojnásobnému kreditu nielen volať, esemeskovať a surfovať za polovičné ceny, ale môžu tiež získať SIM kartu s 50 % zľavou.

 • Tesco mobile s výrazným nárastom počtu zákazníkov

  Publikované

  BRATISLAVA 5. november 2014 – Za obdobie necelého roka zväčšil Tesco mobile bázu aktívnych zákazníkov o 50 %.

 • Dovoz potravín pre Tesco mobile zákazníkov je odteraz zadarmo

  Publikované

  BRATISLAVA 4. júla 2014 – Pre Tesco mobile zákazníkov sme pripravili prekvapenie, ktorým ich chceme odmeniť za vernosť a využívanie našich služieb. Tak ako im umožňujeme volať si medzi sebou úplne zadarmo a byť tak v kontakte so svojimi najbližšími, odteraz s nami ušetria aj čas, ktorý potom môžu svojim blízkym venovať. Veľké rodinné nákupy teraz vybavíte oveľa rýchlejšie a nemusíte pritom ani vytiahnuť päty z domu. Tesco mobile zákazníci majú odteraz každý mesiac dovoz potravín cez službu Tesco Potraviny domov zadarmo. „Stačí, ak si zákazník Tesco mobile cez službu Tesco Potraviny domov objedná nákup nad 50 €, a dovoz má zadarmo. Ak je zároveň členom nášho vernostného programu Clubcard, dostane k nákupu navyše 200 bodov,“ uviedla Zuzana Lošáková, komunikačná manažérka Tesco Stores SR.

 • S Tesco mobile si môžete vyznávať lásku donekonečna

  Publikované

  BRATISLAVA, 5. február 2014 – Tesco mobile prináša k sviatku sv. Valentína tip na originálny darček. Práve teraz získa zákazník dve predplatené SIM karty za cenu jednej. Ak druhú kartu podaruje svojej milovanej polovičke, môže si s ňou volať úplne zadarmo a vyznávať si tak lásku donekonečna.

 • Ušetrite na telefonovaní počas sviatkov!

  Publikované

  BRATISLAVA, 25. november 2013 – Slovenská rodina počas sviatkov volá a smskuje omnoho aktívnejšie, než bežné dni roka. Ak si zvolí mobilného operátora, ktorý dokonale rozumie jej potrebám, nemusí sa častejšie používanie telefónu premietnuť do účtov za telefonovanie.

 • Ostaňte aj cez prázdniny v kontakte zadarmo!

  Publikované

  BRATISLAVA 8. júl 2013 – Zákazníci Tesco mobile môžu aj počas letných prázdnin, dovoleniek a cestovania volať na Slovensku so svojimi najbližšími zadarmo a nepotrebujú na to internetové pripojenie. V čase oddychu tak nemusia hľadať so svojím notebookom po kaviarňach a slovenských mestách Wi-Fi pripojenie zdarma na to, aby zavolali svojim priateľom bezplatne.

 • Tesco mobile prekročil hranicu 100 000 zákazníkov

  Publikované

  BRATISLAVA 9. december 2013 – K svojim štvrtým narodeninám dostal Tesco mobile darček v podobe dosiahnutia 100 000 aktívnych zákazníkov.

 • Šesť tipov bezpečného používania mobilu pre vaše deti

  Publikované

  BRATISLAVA 2. august 2012 – Plánujete svojmu dieťaťu kúpiť začiatkom školského roka mobilný telefón? Prinášame vám šesť praktických tipov…

 • Vďaka službe V bezpečí budete mať cez prázdniny o starosť menej

  Publikované

  BRATISLAVA 13. jún 2012 – Bezpečnosť vašich detí a istota, že vám môžu zavolať vždy, keď to potrebujú, je absolútnou prioritou pre všetkých rodičov. Nová služba od Tesco mobile zaručí, že sa vám vaše ratolesti počas prázdnin dovolajú aj po úplnom prevolaní kreditu. Stačí, ak si k svojmu paušálu tri100 aktivujete službu V bezpečí a nadviažete na ňu karty na dobíjanie kreditu vašich detí.